E-mail: info@cleanfix.com.tr

Hakkımızda

Biz kimiz

 

Temizlik bir adı vardır: Cleanfix. Doğu İsviçre Henau olarak, bozulmamış bir ortamda, geliştirir ve profesyonel kullanım için Cleanfix temizleme makineleri üretir. 
danışmanlık, müşteri odaklı ve hizmet tarafından desteklenen - temel amacı en iyi İsviçreli kaliteyi sunmaktır. sürekli yenilik sayesinde Cleanfix pazarındaki varlığını inşa başardı ve iyi iştirakleri ve temsilcileri bugün dünya çapında konumlandırılmıştır. 85 üzerinde ülkede Cleanfix parlak temizliği için makine sağlarlar.

temizlik Evi
İsviçre kalitesi için Henau yaklaşık 110 çalışanı, doğu İsviçre sağlar. Genel olarak, Cleanfix 180 çalışanı bulunmaktadır.
1980 yılında kurulmuş olan HAZAN, endüstriyel temizlik makinaları üretimi, ithalatı ve ihracatı konularında faaliyetini sürdürmektedir. Temizlik makinaları konusundaki ar-ge çalışmaları sayesinde sektördeki önemli yeniliklere öncülük etmiş ve taklitlerine karşı patent alarak buluşlarını koruma altına almıştır. Temizlik makineleri sektörünün önde gelen markalarından biri olup, yüksek kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 


Go to top of page